Atletiko duguje
Fudbaleri Atletiko Madrida, Foto: Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Korea “vaskrsnuo” Atletiko posle 0:2: Argentinac preokrenuo Kadiz za ekstazu na “Vandi”

Veliki preokret Atletiko Madrida protiv Kadiza. “Jorgandžije” su gubile 2:0 da bi do kraja utakmice stigle do pobede 3:2.

Drugim uzastopnim trijumfom izabranici Dijega Simeonea se polako vraćaju u vrh tabele. Sad imaju 5 bodova manje od vodećeg Reala uz utakmicu manje.

Ali nije tako izgledalo posle prvih pola sata igre na “Vandi Metropolitano”. Gosti iz Kadiza su imali neverovatnih 2:0 golovima Piresa i Martija.

Ipak, tada se “upalio” Anhel Korea i u 32. smanjio zaostatak, dok je veru u potpuni preokret domaćim navijačima dao Molina kada je već u prvom minutu drugog poluvremena izjednačio.

Svojim drugim golom Argentinac je u 66. skroz preokrenuo rezultat i doneo nova tri boda svojoj ekipi.