Kriza drma Bajern: Ajntrahtov faraon pokazao Nojeru da je zreo za penziju (VIDEO)

Bajern iz Minhena nije uspeo da slavi ni iz trećeg pokušaja, a posle poraza u Birmingemu u Ligi šampiona od Aston Vile, vratio se kući s bodom iz Frankfurta u sedmom kolu Bundeslige – 3:3 (2:2).

Ajntraht je posle uzbudljive završnice u derbiju kola uspeo da produži niz Bavaraca na tri utakmice bez pobede u svim takmičenjima, te tako jasno ukaže na slabosti tima Vensana Kompanija sa kojima se suočava u poslednje vreme.

Posebno se istakao Egipćanin Omar Marmuš, koji je sa dva gola i asistencijom direktno uticao na rezultat meča, a u 94. minutu matirao je iskusnog Manuela Nojera, koji ima dosta problema u poslednje vreme i možda je vreme da polako počne da razmišlja o penziji. Egipćanin ima osam pogodaka ove sezone.

Bajern je poveo golom Kima Min-Jaea u 15. minutu, a posle dva sjajna kontranapada “preokrenuli” su Ormar Marmuš u 22. i Hugo Ekitike u 35. minutu. Ipak, do odlaska na odmor izjednačio je Dajo Upamekano u 38. minutu.

Bavarski tim je u nastavku ponovo poveo efektnim golom Mišela Olisea u 53, da bi sjajni Marmuš, posle još jednog kontranapada u 94. minutu, postavio konačnih 3:3 i šokirao gostujući tim.

Bajern vodi na tabeli sa 14 bodova, koliko ima i drugoplasirani Lajpcig, koji je kao gost savladao Hejdenhajm sa 1:0. Pogodak odluke postigao je Belgijanac Openda u 59. minutu.