Ausatralija

Kup Azije: Australija započela kako se i očekivalo, gol igrača u prvom dodiru s loptom

Počelo je i u grupi B na Kupu Azije. Sastale su se Australija i Indija na stadionu Ahmad Bin Ali u Kataru, a “sokerosi” nisu imali problema – 2:0.

Fudbaleri sa najmanjeg kontinenta su se borili da slome tvrdu odbranu Indijanaca u prvom poluvremenu uprkos tome što su izveli desetak kornera. I

pak, uspeli su da nađu mrežu u drugom delu. Džekson Irvajn je pogodio u 50. minutu. Zamena Džordan Bos je zatim postigao svoj prvi gol na međunarodnom nivou – prvim dodirom kako je ušao u igru.

Kvote za sve mečeve Azijskog kupa možete videti OVDE. Tu je i fenomenalna promocija za online igrače koja je aktuelna na sajtu SOCCERBET.