Atletiko duguje

La Liga: Čolov Atletiko pao pred davljenicima, Sadik strelac za Sosijedad (VIDEO)

Fudbaleri Kadiza pobedili su na svom terenu Atletiko Madrid sa 2:0 u utakmici 28. kola španske La lige. Dvostruki strelac bio je Huanmi, koji je postigao golove u 24. i 64. minutu.

Kadiz je na ovaj način ostvario tek treću pobedu u sezoni i nalazi se u zoni ispadanja na 18. mestu na tabeli sa 22 boda.

Atletiko je pretrpeo sedmi poraz i sa 55 bodova zauzima četvrto mesto na tabeli.

OVDE pogledajte golove.

Ranije danas Valensija je na svom terenu pobedila Hetafe 1:0, a jedini pogodak za domaćine postigao je Hugo Duro u 40. minutu.

Fudbaleri Real Sosijedada su posle preokreta uspeli da savladaju Granadu sa 3:2. Strelac za domaće bio je Uzuni u 21. iz penala i 45. minutu, dok su na drugoj strani za Sosijedad pogađali Umar Sadik u 33, Le Norman u 80. i Andre Silva u 85. minutu.

U poslednjem meču subotnjeg programa, Đirona je na svom terenu savladala Osasunu sa 2:0 golovima Portua u 13. i Brazilca Savija u 87. minutu. Katalonski klub posle ovog kola ostaje ispred Barselone sa bodom više.