Nenad Lalatović
Zadovoljan: Lalatović (Foto: MN press)

Lalatović debitovao pobedom: Bivši Zvezdin klinac prekinuo agoniju Subotičana

Fudbaleri Spartaka iz Subotice savladali su kao gosti IMT u okviru 16. kola Superlige sa 1:0 na stadionu Voždovca. Strelac jedinog pogotka bio je Jug Stanojev u 80. minutu, pa su gosti okončali niz od pet vezanih mečeva bez pobede.

Na klupi Spartaka debitovao je Nenad Lalatović koji je preuzeo tim tokom reprezentativne pauze i njegovi momci su odigrali zaista dobru utakmicu.

U većem delu gledali smo izjednačen duel, ali je u završnici Spartak bio srećniji i stigao je do pobede sjajnim udarcem nekadašnjeg juniora Crvene zvezde.

IMT je zaigrao ozbiljno tek posle primljenog gola u poslednjih deset minuta, ali je njihov fudbaler Radočaj propustio dva zicera da donese svom timu barem jedan bod.

“Raduje me što nismo primili gol”

Nenad Lalatović je zadovoljan trijumfom, ali poručuje da njegov tim ima još dosta da se uigra.

– Spartak mora da bude efikasniji, organizovaniji da što više lopta bude u posedu. Raduje me što nismo primili gol. Rekao sam igračima da je važno da ne primimo gol, a znao sam da ćemo ga dati – rekao je posle meča Nenad Lalatović.

Spartak je posle ove pobede sedmi na tabeli sa 19 bodova, dok je IMT na 13. poziciji sa 14.