Đulija Gvin
Printscreen: Instagram @giuliagwinn

Lepa fudbalerka Bajerna krenula da skida donji deo trenerke, pa shvatila da nije obukla šorts

Fudbalerke Bajerna ispustile su prvo mesto u Bundesligi za dame i to potpuno neočekivano posle remija na gostovanju protiv Nirnberga koji se nalazi na samom dnu tabele.

Bajern je bio u fantastičnoj seriji, a uspele su i da budu ispred ljutog rivala ekipe Volfsburga, ali ta serija prekinuta remijem u Nirnbergu.

Gostujuće Bavarke su odlično započele utakmicu, te povele već u 11. minutu kada je Šuler pogodila za 1:0. No, Nirnberg je gošće iznenadio u drugom poluvremenu. Domaći tim do izjednačenja je stigao u 72. minutu, a pogodak za konačnih 1:1 iz penala postigla je crnogorska reprezentativka Medina Dešić.

Međutim, ono što je obeležilo utakmicu jeste detalj kada je Đulija Gvin trebalo da uđe u igru, a jedna od najpopularnijih igračica u Nemačkoj priredila je navijačima neočekivanu scenu.

Još fotografija lepe Đulije pogledajte ovde.

Pa kako to?

Trener ekipe pozvao je Đuliju kako bi joj dao taktičke instrukcije pre ulaska u igru, ali kada je ova 24-godišnjakinja krenula da skida donji deo trenerke shvatila je da nešto nije uredu.

Ona je umalo skinula donji deo, ali je prvo pogledala i shvatila da uopšte nije ni obukla šorts, te da se ispod trenerke nalaze samo gaćice. Srećom po nju nije skinula terenerku. Treneru je rekla šta se dešava, a potom je šprintom otišla u svlačionicu kako bi obukla šorts, te se nakon nekoliko minuta ponovo pojavila na terenu spremna za ulazak u igru.