Barselona, Osasuna, El Klasiko u Rijadu

Leva i Jamal zakazali El Klasiko usred Rijada: U nedelju nas čeka pravi spektakl (VIDEO)

Barselona je drugi finalista Superkupa Španije, pošto je ove večeri u Saudijskoj Arabiji bila bolja od ekipe Osasune 2:0. Imaćemo El Klasiko u Rijadu.

Mučili su se Ćavijevi izabranici u Rijadu, posebno tokom prvih sat vremena, ali kada su jednom probili bedem ispred gola rivala, sve je bilo lakše.

Mogla je i Osasuna do gola u prvom delu, ali je hrvatski napadač Ante Budimir bio neprecizan u 38. minutu. I to u periodu kada je Barsa više napadala.

Trenutak odluke dogodio se u 59. minutu kada je Ilkaj Gundogan majstorski uposlio Roberta Levandovskog, a ovaj se sjajno snašao.

U trećem minutu nadoknade drugog poluvremena postavljen je konačan rezultat. Strelac je bio Lamine Jamal, a asistent Žoao Feliks.

Golove možete da pogledate OVDE.

Finale između Reala i Barse, svojevrsni El Klasiko usred Rijada, na programu je u nedelju, a na taj meč moći ćete da se kladite na sajtu Soccerbet.