Printscreen: Youtube/Arena Sport TV

Lo Selso je Betisova premija: Prvi put startovao i oduvao Hetafe iz Andaluzije

Nekako se na mala vrata vratio Đovani Lo Selso u Betis iz Totenhema, ali će posle prvog potpunog meča svi to dobro znati. Prvi put je bio starter i odmah je pokazao kakvo će pojačanje biti za zeleno-bele iz Andaluzije.

U zaostaloj utakmici 3. kola španske LaLige Betis je na svom “Benitu Viljamarinu” savladao Hetafe rezultatom 2:1 (0:0). Junak je bio baš Lo Selso koji je postigao oba gola za domaći tim.

Uz to, kreirao je četiri šanse za Betis, imao 75 odsto uspešnih driblinga i isto toliko uspeha u dugačkim dodavanjima. Ipak, ono što je najbitnije, tresao je mrežu u 61. i 74. minutu, što je bilo dovoljno ekipi iz Sevilje za nova tri boda.

Trijumf Betisa nije ugrozio ni pogodak Arambarija u 93. minutu, koji je uspeo da postigne utešan pogodak za tim iz predgrađa Madrida. Betis sa drugim uzastopnim trijumfom sada ima osam osvojenih bodova i zauzima šesto mesto. Hetafe je na 18. poziciji sa samo tri boda.