Žoao Feliks, Isko, Betis, Barselona

Luda utakmica u Andaluziji: Sudinicu izneli krvavu sa terena, igrač dobio dva žuta za 15 sekundi

Nevakidašnja situacija viđena je na utakmici između Betisa i Atletik Bilbaa kada je u 14. minutu kamerman povredio pomoćnu sudinicu Guadalupe Poras.

Naime, kamerman “DAZN-a” pokušao je da zabeleži slavlje fudbalera Betisa posle gola, te je tom prilikom kamera u glavu udarila pomenutu Poras

Udarac je bio toliko snažan da je bila gotovo sva krvava i na nosilima je napustila teren, te joj se morala ukazati pomoć.

Utakmica se nastavila nakon što je četvrti sudija Kasteljanos zamenio povređenu, a krajnji rezultat bio je 3:1 za domaće.

Publika na stadionu Benito Viljamarino aplaudirala je linijskoj sudinici kada je pokazala prstom da se oseća dobro dok je napuštala teren.

Prvi gol za domaće postigao je Avilja u 13. zatim autogol u 38. postigao je Berčiće, tada je već stajalo na semaforu 2:0 za Betis, treći gol u prvom poluvremenu viđen je u 52. minutu (47+7), a delo je Guruzeta. Posleeddnji gol na utakmici postigao je Džoni u 67. za konačnih 3:1.

Treba napomenuti da je Atletik od 40. minuta igrao sa igračem manje kada je Niko Vilijams dobio za 15 sekundi dva žuta kartona i automatski je isključen iz igre. Video snimak crvenog kartona pogledajte OVDE.