partizan zvezda kadeti

Ludilo: Dva crvena i gol Dončića u 89. minutu! Partizan “iz dvojke u keca” slavio u kadetskom derbiju (VIDEO)

U uzbudljivom četvrtom kolu Kadetske lige Srbije, Partizan je ostvario senzacionalnu pobedu nad Crvenom zvezdom na pomoćnom terenu Marakane rezultatom 2:1.

Zvezda je bolje otvorila utakmicu i već u 2. minutu povela golom Zarića. Međutim, crveno-beli su sebi zakomplikovali život u 40. minutu kada je Ćopić isključen zbog grubog starta nad jednim fudbalerom Partizana.

Isključenje je potpuno promenilo tok utakmice. Partizan je u nastavku bio dominantniji rival i uspeo da preokrene rezultat. Obradović je u 49. minutu doveo svoj tim u egal, dok je konačan rezultat postavio Dončić golom u 89. minutu.

Da nevolja po Zvezdu bude još veća, u četvrtom minutu nadoknade isključen je i Jevđić.

Ovaj neočekivani poraz predstavlja veliki šok za Zvezdu, koja je pre derbija bila na trećem mestu na tabeli. S druge strane, Partizan je ovom pobedom napravio veliki iskorak i pokazao da se na njih takođe mora računati u borbi za vrh tabele.

Interesantno je da se večiti rivali već ove nedelje sastaji i u omladinskoj konkurenciji. Utakmica je na programu od 11 časova, a biće zanimljivo videti da li će omladinci Partizana uspeti da potvrde pobedu svojih vršnjaka iz kadetske selekcije.