Bardi Makedonci

Makedonci plesali u Rigi: Spakovali Letoncima tri komada, a o “bombi” Elmasa će se pričati

Fudbaleri Severne Makedonije pobedili su na gostujućem terenu u Rigi Letoniju rezultatom 3:0, u trećem kolu grupe 4 “C” divizije Lige nacija.

Prednost Severnoj Makedoniji doneo je Jani Atanasov golom u 35. minutu, a vođstvo je uvećao Lirim Kamili pogotkom u 70. minutu.

Konačan rezultat postavio je Eljif Elmas pravom “bombom” u trećem minutu nadoknade vremena drugog poluvremena pravom “bombom” stavio tačku i postavio konačan rezultat.

Severna Makedonija je prva na tabeli sa sedam bodova, dok je Letonija treća sa tri boda.

Milanović “položio” u Kišinjevu

Moldavija je pred svojim navijačima u Kišinjevu pobedila Andoru 2:0, u drugom kolu grupe 2 “D” divizije Lige nacija. Glavni sudija na ovoj utakmici bio je Srbin Miloš Milanović.

Prednost Moldaviji doneo je Artur Ionita golom u 31. minutu, a konačan rezultat postavio je Maksim Kojokaru pogotkom u petom minutu nadoknade vremena drugog poluvremena.

Moldavija je prva na tabeli sa šest bodova, dok je Andora treća bez osvojenog boda.