Nemanja Maksimović
Nemanja Maksimović (Foto: MN Press)

Maksimović opet strelac u Lampardovom stilu, ali sve za džabe: Drama u “srpskom derbiju”, ali Madriđani ostaju bez ičega (VIDEO)

Fudbaleri Osasune pobedili su na svom terenu Hetafe sa 3:2, u utakmici 21. kola španskog prvenstva, iako je Nemanja Maksimović bio strelac pogotka za 2:2.

Osasuna je povela u devetom minutu golom Raula Garsije, a prednost je udvostručio Iker Munjos u 31. minutu.

Hetafe je izjednačio golovima Borhe Majorala u 64. i srpskog fudbalera Nemanje Maksimovića u 68. minutu. Pobedu domaćima obezbedio je Hesus Areso pogotkom u 80. minutu.

U redovima pobedničkog sastava, Darko Brašanac je ušao sa klupe sredinom drugog poluvremena, dok je štoper Hetafea Stefan Mitrović ceo meč presedeo na klupi.

Osasuna je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u prvenstvu i 11. je na tabeli sa 25 bodova.

Hetafe je pretrpeo drugi uzastopni poraz, šesti u ligi i zauzima 10. mesto sa 26 bodova.

OVDE možete da pogledate gol srpskog reprezentativca.