stadiona Napolija nađeno telo

Jezivo. Ispod stadiona Napolija nađeno telo muškarca: Probao da uđe bez karte na derbi

Ispod stadiona Napolija nađeno je telo muškarca. To se dogodilo posle meča napuljskog tima sa Milanom u 10. kolu Serije A (2:2).

Kako prenosi Korijere delo sport, telo 42-godišnjeg muškarca otkriveno je tokom noći na podzemnom parkingu stadiona Dijego Armando Maradona. Telo je pronađeno ispod gostujućeg dela stadiona.

Prema policijskoj rekonstrukciji događaja, dve osobe bez ulaznica pokušale su da uđu na tribine kroz tunel. Prijatelj žrtve je video da mu je pristup blokiran gredom koja je padala i odustao je od svoje ideje.

Preminuli muškarac je pao na zemlju sa visine od oko 20 metara.

Sukoba je bilo i na samoj utakmici. Pristalice Napolija su gađale sektor gde su bile smešteni tifozi gostiju petardama i ostalom pirotehnikom. Definitivno loše veče za obične gledaoce koji su došli do stadiona Napolija – nađeno telo, obračun navijača pirotehnikom…

Napolija i Milana na stadionu “Dijego Armando Maradona“ bio je najbolji u dosadašnjem toku sezone u Seriji A. Na kraju, oba tima su osvojila po jedan bod – 2:2.

Što se samog meča tiče, vodio je Milan sa 2:0 posle prvog poluvremena, uz dve magije iskusnog Olivijea Žirua. Francuz je najpre u 22. minutu zatresao mrežu golmana Mereta posle dodavanja Kristijana Pulišića. Samo devet minuta kasnije Žiru je još jednom pogodio, tada na asistenciju Kalabrije. I sve je išlo ka tome da će Milan ostvariti veliku pobedu na jugu Italije.

Politano, koji je raspalio vulkan podno Vezuva, na stadionu u Napulju, kada je pogodio u 50. minutu na dodavanje Di Lorenca. Napoli je do izjednačenja došao bombom iz slobodnog udarca Raspadorija u 63. minutu