Turčin tiketu

Međunarodni

Šta uradi Turčin ovom tiketu? Išlo je ka šest miliona, a onda… Drugi minut nadoknade i šamar

Kao što ste navikli, svakog ponedeljka prisećamo se najboljih pogodaka koji su isplaćeni u SOCCERBET kladionicama širom Srbije i online. Međutim, ovog puta krenućemo od tiketa koji nije prošao, ali vredi da bude pomenut.

Izabrao je 40 utakmica. Od toga 39 je prošlo u igri I0-2&II0-2 i I0-2&II0-3. Sve je bilo kao po loju, sve osim jedne utakmice.

One u Berlinu gde je samo trebalo da ostane kako je stajalo na semaforu u 45. minutu. A onda, Jildiz, jedna greška odbrane domaćina i Turčin kao šamar ovom tiketu koji je išao ka 6,3 miliona dinara.

Ovakao veličanstven tiket završio je među onima koji će biti upisani tamo gde niko ne želi. U Aleji onih koji su bili “zamalo”.

Ipak, tu je SOCCCERBET Cashback. Malo bar da ublaži bol, odnosno, na ovaj broj parova i uplatu od 600 dinara doneo je igraču x100, tačnije 60.000 dinara.