Inter Majami Mesi

Mesi igra kao da je opet mladić: Dva gola, dve asistencije i fantastičan preokret (VIDEO)

Inter Majami je posle preokreta slavio u gostima protiv Nju Ingland Revolušna sa 4:1 u MLS na krilima još jedne fantastične utakmice koju je odigrao Lionel Mesi. On je postigao dva gola i upisao dve asistencije.

Nju Ingland je odlično otvorio meč pred svojim navijačima, a ništa nije nagoveštavalo da bi ovaj tim mogao da doživi tako težak poraz od gostiju.

Domaćin je poveo već u prvom minutu kada je Hil ubacio Šansalaji koji je postigao gol za 1:0 i veliko oduševljenje na tribinama Žilet stadiona u Foksborou.

Međutim, Inter se probudio tek posle pola sata ovog meča, a onda je stvar u svoje ruke preuzeo Lionel Mesi, koji je pokazao da i dalje igra na ozbiljnom nivou.

Mesi upalio mašinu

Inter je uspeo da se vrati u meč u 32. minutu kada je Tejlor odlično poslao pas do Mesija koji je izašao sam na golmana i pogodio za 1:1.

Prvi Mesijev gol možete pogledati na OVOM LINKU.

Potom je u nastavku meča Herardo Martino na teren poslao i Luisa Suareza i to je bio odličan potez.

Inter je u 68. minutu došao do potpunog preokreta, a na scenu je ponovo stupio Mesi. Ovoga puta Buskets mu je dao odličnu asistenciju, a Argentinac je postigao gol za vođstvo Intera od 2:1, a pogledajte OVDE.

Do kraja utakmice Inter je još dva puta uspeo da zatrese mrežu Nju Inglanda, a u oba slučaja Mesi je bio asistent.

Gosti su najpre poveli u 83. minutu golom Kremaskija 3:1, a tačku na ovaj meč stavio je Luis Suarez.

Urugvajac je, nakon što ga je Mesi uposlio, postigao fantastičan gol za konačnih 4:1 i podsetio ga na slavne dane kada je igrao u Evropi.

Sjajan gol koji je režirao Luis Suarez za konačnih 1:4 možete POGLEDATI OVDE.

Inter je posle 11 odigranih utakmica prvi na tabeli Istočne konferencije sa 21 bodom, dok je Nju Ingland “zaglavio” pri dnu tabele i ima samo četiri boda iz devet utakmica.

Što se tiče Mesija, on je već postigao devet golova i pet asistencija u devet odigranih mečeva ove sezone.