djordi alba lionel mesi

Mesi pokazao umetnost u Kanzas sitiju, zbog ove majstorije aplaudirali mu i domaći navijači: Suarez rešio meč (VIDEO)

Inter Majami je uspeo da dođe do važna tri boda u Kanzas sitiju na krilima Lionela Mesija i Luisa Suareza, koji su bili presudni faktor u ovom meču.

Konačan rezultat bio je 3:2.

Sporting je dobro otvorio meč i već u šestom minutu uspeo da povede sa 1:0 kada je Tomi pogodio mrežu gostiju.

Tok meča Kanzas siti – Inter Majami

Međutim, Inter je vrlo brzo uzvratio i samo 12 minuta kasnije uspeo da izjednači na 1:1. Mesi i Gresel su odigrali sjajnu akciju, a na kraju je Gomez poslao loptu u mrežu.

Početkom drugog poluvremena klub iz Majamija je došao do potpunog preokreta, a na scenu je stupio Lionel Mesi.

Argentinac je još jednom pokazao svima zašto je možda i najbolji fudbaler svih vremena, jer je postigao zaista fantastičan gol.

Namestio se na nekih 20 metara od mreže Sportinga, a onda sjajnim udarcem poslao loptu u gol domaćina za 1:2.

Zbog fantastičnog pogotka, čak su i navijači Sportinga aplaudirali Mesiju.

Gol pogledajte OVDE.

Ipak, taj pogodak nije previše pokolebao fudbalere Sportinga, koji su samo sedam minuta kasnije izjednačili na 2:2. Još jednom je Toni bio taj koji je zatresao Interovu mrežu i vratio stvari na pravi put.

Ipak, Inter je do kraja utakmice uspeo da pobedi, a junak je bio iskusni Suarez, koji je postigao gol za tri boda gostiju iz Majamija.

Najpre je odbrana Sportinga napravila veliku grešku, što je iskoristio Gomez koji im je ukrao loptu, a potom je ubacio u peterac gde je bio i sam Suarez, kome je bez problema poslala u mrežu Sportinga za 2:3 i pobedu Intera.

Inter je ovom pobedom uspeo da dođe na prvo mesto na tabeli Istočne konferencije sa 15 bodova, koliko ima i Njujork Red Bul, ali ovaj tim ima meč manje od rivala iz Majamija.