Mitrović i Sergej

Mitar neće sa penala, al hoće ovako, Sergej može i za 45 sekundi

Blještavilo arapskih para u punom sjaju na meču u Rijadu, koji su obeležili Srbi, Mitar i Sergej golovima. Zahvaljujući našim momcima već na poluvremenu bilo je Al Hilal – Al Ahli – 2:0, a kraju 3:1.

Sergej, Mitrović, Kulibali, Malkom, Neves na jednoj strani, a na drugoj Marez, Firmino, Sen Maksiman, Mendi. Kakva noć za saudijski fudbal i pravo uživanje.

Počelo je baš jako, igrala se 45 sekunda utakmice kada je Kulibali poslao navođeni centaršut ka Sergeju Milinković-Saviću. Srbin je učinio ono najbolje, sproveo ga u mrežu.

U 26. minutu penal za domaćina. Ponovo muka za Mitrovića, koji voli da uzme odgovornost, i treba, ali ga nekad baš neće sa 11 metara. Pročitao ga je bivši golman Čelsija Mendi.

Možda neće odatle, ali hoće iz igre. Igrao se 37. minut kada je najefikasniji Srbin u istoriji postigao gol za 2:0.

U drugom poluvremenu, po gol na obe strane, za konačnih 3:1.

Sve mečeve Pro lige Saudijske Arabije možete igrati u Kladionici SOCCERBET ili klikom OVDE.