Mitrović i Sergej

Mitrogol ponovo rešeta po Saudijskoj Arabiji: Dva komada za 20 minuta!

Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović ponovo je rešetao mreže rivala kao od šale, te se pokazao još jednom kao pun pogodak za saudijski Al Hilal.

Seriju je nastavio i u Kupu Saudijske Arabije, gde ga je trener Žorž Žezus uveo sa klupe protiv Al Hazema u pobedi od 3:0. Kao rezerva meč počeo i Sergej Milinković Savić.

Obojica su ušla u igru u drugom poluvremenu u 67. minutu. I nije dugo prošlo, Mitrogol je ponovo bio koban po protivničkog golmana.

Mrežu Al Hazema načeo je Ruben Neveš iz penala, a onda je Mitrović do kraja utakmice dva puta matirao protivničkog golmana i postao heroj u novoj pobedi Al Hilala.

Najpre je u 79. minutu iskoristio sjajnu asistenciju Mihaela, i iz okreta plasirao loptu u mrežu golmana. Drugi gol postigao je u 83. miinutu sa bele tačke.

Al Hilal se tako plasirao u narednu rundu Kupa, a Mitar nastavlja da blista u dresu kluba iz Saudijske Arabije i ostavlja ih u borbi za sve trofeje.