Aleksandar Mitrović Ronalda
Screenshot/YT/Kdr kora

Mitrović dao dva gola, jedan priznali, Srbin juri Ronalda

Ne može da prođe meč, a da se Aleksandar Mitrović ne upiše u strelce u Saudijskoj Arabiji. Srbin je ovog popodneva pogodio mrežu rivala na osmom uzastopnom nastupu za Al Hilal u meču 13. kola protiv Al Tavona – 2:0.

Rekorder po broju golova u reprezentaciji Srbije upisao se u strelce u 82. minutu… T

ačnije, tada je već drugi put pogodio mrežu rivala, jer mu prvi gol nije priznat. Navodno zbog faula. Prosudite i sami.

Mitar je došao na brojku od 10 datih golova u 11 odigranih mečeva u prvenstvu Saudijske Arabije. Na tabeli mu beži samo Kristijano Ronaldo koji je dao dva više.

Pobedu domaćina i privremeno preuzimanje čela tabele potvrdio je Mohamed Kano golom u 90+8 minutu nadoknade.

Od 19 časova igraju Al Itihad – Aba. Kvote za taj meč je SOCCERBET spremio. Možete ih videti klikom OVDE.