Monako
Monako (Foto: MN Press)

Monako primio gol u 98. minutu, “napasnik” Mendi se vratio fudbalu, Marselj ostao bez trona (VIDEO)

Fudbaleri Monaka ostali su bez celog plena u Lorijenu u okviru 5. kola francuske Lige 1. Iako su prvo gubili, a onda vodili 2:1, u osmom minutu nadoknade drugog poluvremena su ostali bez dva boda i to tako što su primili gol od svog bivšeg igrača Romana Favra. Konačan rezultat bio je 2:2.

Već od 2. minuta zabava je bila zagarantovana. Tada je Tosin bio precizan za prednost domaćina. Međutim, samo 15 minuta kasnije Rus Aleksandar Golovin bio je precizan za izjednačenje.

U 69. minutu na semaforu je pisalo 1:2, a trelac za Monako bio je Balogun, a ovoga puta je asistent bio Golovin.

Međutim, baš kada su fudbaleri iz Kneževine mislili da će upisati sva tri boda i sigurno ostati prvi posle pet kola, isprečio im se Favr, bivši igrač tog kluba, koji je postavio konačnih 2:2.

Inače, na ovoj utakmici se na teren posle skoro 800 dana vratio Benžamen Mendi, bivši igrač Mančester sitija, koji je u Engleskoj bio na optuženičkoj klupi zbog silovanja.

Zbog rezultata iz Lorijena, Olimpik Marselj imao je šansu da pobedom pred punim Velodromom nad Tuluzom dana dođe do prvog mesta na tabeli.

Nažalost svih navijača u ovoj luci na jugu Francuske, meč je završen bez golova.