Liverpul
Nunjez i Dijaz u akciji (Foto: Beta/AP/Jon Super)

Možda ne zna da pogodi, ali uvek ume da doda: Nunjez s klupe režirao veliki preokret Liverpula

Liverpul je prošao čudan put od pakla do raja na Enfildu, ali na revanš polufinala Liga kupa sa Fulamom ipak nosi gol prednosti posle preokreta u drugom poluvremenu – 2:1 (0:1).

Izostanak Salaha, Enda i Trenta Aleksandera-Arnolda i te kako se osetio u igri lidera Premijer lige koji se od 19. minuta suočio sa zaostatkom posle akcije Pereire i asitancije za iskusnog Vilijana koji je doveo goste u prednost.

Mučio se Liverpul sve do 56. minuta kada je na teren ušao Darvin Nunjez, a onda pokazao da mora da bude mesta za njega u standardnih 11. Nije Urugvajac uspeo da se upiše u strelce, ali je asistirao dva puta za preokret i važnu pobedu ekipe Jirgena Klopa.

Kertis Džons je u 68. minutu iskoristio dodavanje Nunjeza da izjednači rezultat, a tri minuta kasnije put do mrežepronašao je i Kodi Gakpo koji je takođe ušao u igru kada u Nunjez i pobrinuo se za preokret.

Revanš meč polufinala Liga kupa Engleske na programu je 24. januara.