Leće Kaljarijem
Nikola Krstović; Foto: Printscreen

Najavili smo – desilo se! Nikola Krstović nastavio da dominira u Seriji A (VIDEO)

Bivši napadač Crvene zvezde, Nikola Krstović, sada blista u dresu Lećea. Ove večeri postigao je novi gol u italijanskoj Seriji A. U utakmici 8. kola šampionata na “čizmi” Leće i Sasuolo su podelili bodove rezultatom 1:1 (0:0).

Gosti, koji su nakon dve iznenađujuće pobede nad Juventusom i Interom sada vezali drugi meč bez pobede, poveli su u 22. minutu. Tada je dosuđen jedanaesterac za tim iz Ređo Emilije koji je u pogodak pretvorio Domeniko Berardi.

Sasuolo je dominirao kroz posed, ali je Leće bio vrlo nezgodan kada napadne. Kratko, ali ubitačno. Jedan takav atak desio se u 48. minutu. Posle kornera sa desne strane Federiko Baširoto je glavom spustio loptu Krstoviću. On je ostao potpuno sam na petercu, imao je vremena da primi loptu, nacilja i pogodi za 1:1.

Bio je to četvrti pogodak ove sezone za reprezentativca Crne Gore. Njegov novi gol pogledajte OVDE.

Do kraja meča, iako je ostalo praktično celo poluvreme, više nije bilo niti golova, a ni previše uzbuđenja. Na stadionu “Via del Mare” ostalo je nerešeno, što je i jedne i druge održalo u gornjoj polovini tabele. Leće je na sedmom mestu sa 12 osvojenih bodova, dok je Sasuolo skočio na devetu poziciju sa dva boda manje.