Patrik Eze Frajdej ljubi majicu sa likom preminulog Radoša Milovanovića, Printscreen: Arena Sport 10

Napadač Mladosti ljubio majicu s likom preminulog predsednika kluba, Radnički ipak pobedio: Vojvodina razbila Radnik

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Vojvodine upisali su pobede u 11. kolu Superlige Srbije. Nišlije su posle preokreta slavile protiv Mladosti u Lučanima 2:1, dok su “lale” bile ubedljive protiv Radnika 3:0.

Frajdejova posveta preminulom predsedniku

Utakmica u Lučanima osim po trijumfu gostiju iz Niša upamćena je i po gestu dugogodišnjeg napadača Patrika Ezea Frajdeja. Afrikanac je postigao vodeći gol za svoj tim, a ovaj pogodak je posvetio bivšem predsedniku Mladosti, Radošu Milovanoviću, koji je preminuo u aprilu.

Nigerijac po drugi put boravi među Lučancima i imao je jako dobar odnos sa preminulim Milovanovićem. Zato je posle gola pokazao u kameru majicu sa Milovanovićevim likom i potom ju je poljubio.

Printscreen: Arena Sport 10

Na njegovu i žalost saigrača i navijača, nisu se radovali pobedi, jer je u drugom poluvremenu usledio preokret. Škrbić je u 70. minutu poravnao, dok je Ilić 11 minuta kasnije doneo prvu pobedu Nišlijama u gostima.

Ćiribu, ćiriba, razigrala se Voša

Fudbaleri Vojvodine su odigrali najbolju utakmicu ove sezone. Sve su završili već do kraja prvog poluvremena kada je i postavljeno konačnih 3:0.

Kembel je već u 8. minutu načeo Surduličane, da bi Vukanović duplirao prednost samo tri minuta kasnije. U 45. minutu Milosavljević je postavio konačan rezultat na asistenciju Zličića.

U ponedeljak se igra Železničar – IMT, a kvote za tu utakmicu pogledajte OVDE.