navijac urlao

Navijač postrojio fudbalere i urlao, oni ga slušali bez reči: Čak ni obezbeđenje mu nije smelo ništa (VIDEO)

Fudbaleri Darmštata su u subotu poraženi od Augzburga na svom terenu, a konačan rezultat utakmice bio je čak 6:0 za gostujući tim.

Već posle prvog poluvremena bilo je čak 5:0 za goste, a domaćima je pretila apsolutna katastrofa u drugom poluvremenu.

Konačan rezultat postavljen je u 84. minutu kada je Tic postigao svoj drugi gol na utakmici.

Neverovatne scene viđene su nakon što je sudija odsvirao kraj i kada su tamošnji fudbaleri otišli na raport kod navijača. Niko od njih nije mogao da pretpostavi šta će se dogoditi.

Naime, jedan navijač je utrčao na teren, ali ga niko iz obezbeđenja nije dirao.

Očitao je bukvicu igračima tima za koji navija i jasno je da je bio veoma, veoma ljut. Svi igrači su mirno stajali ispred njega i slušali šta je pričao, a nakon što je završio pozdravili su ga aplauzom.

Darmštat je na poslednjem mestu na tabeli, a sada ga čekaju mečevi sa Lajpcigom i Bajernom, tako da više niko ne očekuje da se ova ekipa spasi ispadanja.