Boka Juniors
Printscreen:(Reddit@junior150396)

Navijači Boke napravili haos na najvećem derbiju: Ceo svet priča o rapsodiji plavo-žutih

Navijači Boke Juniors napravili su spektakl pred jedan od najvećih derbija na svetu. U ovom trenutku se igra Super Klasiko Argentino između velikana Južne Amerike, domaćina Boke Juniors i River Plejta.

Plavo-žutima ne ide dobro pošto na poluvremenu imaju rezultatski zaostatak od jednog gola (0:1), međutim najsnažniji utisak nisu ostavili igrači već navijači. Gol za River postigao je bivši napadač Njukastla, Salomon Rondon u 41. minutu, i na veliko razočaranje navijača poslao Boku na odmor sa zaostatkom.

Ceo stadion je bio u bojama kluba, na sve strane su se orile pesme koje bodre ovaj argentinski tim. Dimne bombe, konfete i pirotehnika, sve su koristili navijači Boke kako bi predstavili ljubav prema svom klubu, a da li će ovu rapsodiju čula upotpuniti i igrači na utakmici ostaje da vidimo u drugom poluvremenu derbija.