Čelsi Osimen
U formi: Osimen (Foto: Beta/Massimo Paolone/LaPresse via AP)

Ne treba mu penal, ume on i glavom da ućutka admine Napolija

Dosta se protekle nedelje pisalo o Viktoru Osimenu koga je admin na zvaničnom TikTok kanalu Napolija označio kao” foliranta koji daje golove samo iz penala i to kada ih simulira”. Sjajni Nigerijac je danas poslao još jedan odgovor gospodinu u ubedljivom trijumfu šampiona nad Lećeom od 4:0.

Osimen je meč na stadionu “Via del Mare” počeo kao rezerva, jer je igrao sredinom nedelje i dao gol Udimnezeu, a Napoli je danas poveo preko maldog Ostigarda već u 16. minutu.

Nigerijac je ušao u igru početkom drugog dela, a u 51. minutu sjajno je reagovao glavom na centaršut Kvarachelije i povisio na 2:0. Ni ovog puta, kao pre nekoliko dana nije se preterano radovao.

Konačan rezultat i ubedljiv trijumf šampiona Italije overili rezervista Gaetano u 88. i Mateo Politano iz penala u 94. minutu.

Napoli je drugom vezanom pobedom stigao na bod iza vodećeg tandema Inter – Milan, dok je Leće uprkos drugom vezanom porazu na solidnom, sedmom mestu.