Nejmar oponaša Mitrovića (Foto: Printscreen/Instagram/Al Holal)

Nejmar oponašao Mitrovića srećan kao beba: Hit snimak iz doma brazilskog majstora (VIDEO)

Brazilac Nejmar neće igrati fudbal do kraja sezone, jer trenutno muku muči sa oporavkom od pucanja prednjih ukrštenih ligamenata.

Međutim, to ne znači da ne prati fudbal, odnosno svoj Al Hilal. Ta ekipa je u subotu pobedila Al Nasr Kristijana Ronalda.

Srpski fudbaleri doneli su pobedu svom timu rezultatom 3:0 u derbiju 15. kola najjače lige Saudijske Arabije.

Goste predvođene Kristijanom Ronaldom “načeo” je Milinković-Savić golom u 64. minutu, a “dotukao” sa dva gola Aleksandar Mitrović. Najbolji strelac svih vremena reprezentacije Srbije postigao je golove u 90. i 90+2. minutu za konačnih 3:0.

Posle utakmice, pojavio se i sjajan snimak na Instagramu Al Hilala, na kom se vidi kako Nejmar u stilu Mitrovića proslavlja golove.