Nemanja Radonjić proslava gola protiv Salernitane
Nemanja Radonjić (Foto: Printscreen/Twitter/Serie A)

Nestašni Nišlija eksplodirao u Seriji A: Dva gola Radonjića, VAR mu oteo het-trik (VIDEO)

Srpski vezista Nemanja Radonjić postigao je još dva gola u Seriji A ove sezone. Torino kao gost vodi protiv Salernitane sa 3:0, zahvaljujući pogocima fenomenalnog reprezentativca Srbije.

Odlično se Srbin kretao, ispratio akciju svojih saigrača, a nakon što je odbrana domaćih nakratko uspela da interveniše, lopta je stigla do Nemanje, koji je lepo pogodio ćošak sa nekih 17-18 metara u 41. minutu.

Radonjiću je ovo bio drugi gol u sezoni, a prethodno je zatresao mrežu Đenove pre reprezentativne pauze, čime je obradovao selektora Dragana Stojkovića Piksija.

Samo što je krenulo drugo poluvreme – još jedna ubojita reakcija Nišlije. Sjajna akcija u četiri poteza koju je pokrenuo Vanja Milinković Savić, a na pas Belanove preciznim udarcem krunisao Radonjić u 50. minutu za 3:0.

Ni to mu nije bilo dovoljno. Nastavio je Radonjić da igra kao da je “gladan” golova, postigao i treći u 58. minutu, ali je on potom poništen zbog ofsajda na intervenciju iz VAR sobe.

Torino se, inače, poprilično pojačao ovog leta, stigao je u špic odlični Kolumbijac Duvan Zapata, ali njegovi golovi za sada nisu ni potrebni kada Radonjić odrađuje posao i pogađa.

Pre Nemanje, vodeći pogodak za Bikove postigao je defanzivac Alesandro Buonđorno.