AL Hilal

Nesvakidašnji rezultat na utakmici Al Hilala: Posle Mitrogola, SMS golom krunisao povratak na teren

Ekipa portugalskog trenera Žorža Žesusa je u 14. kolu prvenstva Saudijske Arabije kao gost savladala Al Hazem neverovatnim rezultatom 9:0 (3:0).

Već smo pisali o golu Mitrogola iz 14. minuta utakmice, a posle toga su zaređali gosti sa još sedam pogodaka pre nego što se u strelce upisao i Sergej.

Redom su pogotke postizali Kano u 32. minutu, Al Kahtani u 43. minutu, Malkolm u 52. i 55. minutu, potom Al Šehri u 79. minutu, Al Burajk u 81. minutu i potom je Malkolm kompletirao het-trik u 85. minutu.

A onda u nadoknadi vremena, u 93. minutu na scenu stupa SMS. Uradio je po lopti iz sve snage i na kraju obradovao sve gostujuće navijače.

Al Hilal je i dalje jedini neporaženi tim u šampionatu i sa 38 bodova (12-2-0) vodeći je na tabeli sa četiri boda više od Al Nasra.