nikola milenkovic

Nikola Milenković dobio direktan crveni karton: Crno veče za srpskog defanzivca i Fiorentinu u Kupu Italije (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Fiorentine igrali su revanš polufinala Kopa Italije (u prvom meču bilo je 1:0 za firentinski tim).

Vodila je ekipa iz Bergama 1:0 posle prvog poluvremena golom Teuna Kupmajnersa iz 6. minuta, a na samom startu nastavka srpski reprezentativac Nikola Milenković bio je taj koji je napravio veliki kiks.

On je oborio fudbalera Atalante u naletu i tokom jednog kontranapada, a pošto je bio poslednji igrač odbrane, dobio je direktan crveni karton.

Taj detalj pogledajte OVDE.

Posle toga, Fiorentina jeste uspela da izjednači, ali je ubrzo potom primila još tri pogotka.

Skamaka, Lukman i Pašalić bili su strelci golova koji su odveli tim iz Bergama na megdan Juventusu u finalu.