Nikolić ubacio penzionera Krasića protiv OFK Beograda: Bivši fudbaler još i asistirao za gol

Povratnik u Superligu Srbije, tim OFK Beograda poražen je u prvom meču Bratskog kupa u Moskvi od tima CSKA rezultatom 4:0, ipak ono što je ostavilo najjači utisak sa današnjeg meča jeste ulazak šest godina penzionisanog Miloša Krasića u igru.

Za tim Marka Nikolića nastupaju dva bivša igrača OFK-a Beograda, Milan Gajić i Saša Zdjelar, a bivši igrač Crvene Zvezde je uspeo i da se upiše u listu strelaca na današnjem meču.

CSKA je slavio golovima Fajzuleva u 35. minutu, Gajića u 48, Diveva u 54, te u poslednjem minutu utakmice na asistenciju Miloša Krasića pogodio je Bistrović za konačnih 4:0.

Najjači utisak ostavio je povratak Miloša Krasića na teren, on je uz ogromne ovacije navijača na samom kraju meča dobio priliku da “oseti travu” posle šest godine.

Da nije zaboravio da igra fudbal videli smo za samo pet minuta kolliko je proveo u igri. On je poslednjem minutu sudijske nadoknade povukao kontru koju je golom, na njegovu asistenciju, završio hrvatski internacionalac Kristijan Bistrović.

Bivši reprezentativac Srbije odigrao je 150 utakmica u dresu Moskovljana za šest godina, a postigao je i 26 golova.