sergej milinkovic savic

No Mitar, no party: Sergej i Malkom ublažili debakl Al Hilala – težak zadatak pred revanš polufinala Lige šampiona (VIDEO)

Azijska Liga šampiona došla je skoro do same završnice, a tamo je Al Hilal naleteo na Al Ain iz Ujedinjenih Arapskih Emirata. Tim za koji nastupa Sergej Milinković Savić primio je četiri pogotka i poražen je rezultatom 4:2.

Znamo da u ekipi iz Saudijske Arabije zbog povrede već duže nema Nejmara, a sada ni Aleksandra Mitrovića, čije se odsustvo itekako osetilo.

Već u šestom minutu Sufijan Rahimi je doveo u prednost Al Ain, da bi isti igrač još dva puta do poluvremena povisio na 3:0 sa bele tačke.

Sergej Milinković Savić je pronašao Malkoma, koji je smanjio na 3:1 početkom drugog poluvremena, ali je onda sviran i treći penal za Al Ain, a precizan je bio Kaku.

Al Davsari je smanjio na 4:2 i tako postavio konačan rezultat, koji ostavlja malo šanse za Al Hilal da u revanšu uspe da se domogne finala kontinentalnog šampionata.

U drugom polufinalu Ulsan je slavio nad Jokohamom rezultatom 1:0. Golove s tog meča pogledajte OVDE.