Turska
Printscreen: Twitter@Turkish_Futbol1

Novi skandal u Turskoj: Predsednik kluba uleteo na teren, malo falilo da sudija nagrabusi

Novi skandal u Turskoj, na sreću svih sudija sada nije prebijen, ali možda samo zbog incidenta od pre nedelju dana. Međutim ponovo bizarna situacija iz tamošnje Superlige.

Meč Istanbula i Trabzona prekinut je u drugom poluvremenu jer je predsednik domaćeg tima povukao sve igrače sa terena, nezadovoljan suđenjem na meču.

U tom trenutku rezultat je bio 1:2, a sporan je bio momenat kada su domaći tražili penal, ipak on nije dosuđen, a u nastavku su gosti postigli vodeći gol.

Ispadi kakvi samo u Turskoj postoje

Ovakvi ispadi postali su uobičajeni za Turke, a potpuno je neverovatno da zamislimo da se ovakve stvaridese u bilo kojoj drugoj evropskoj ligi.

Podsećamo pre samo osam dana videli smo nezapamćene scene na meču turske Superlige između Ankaragučua i Rizespora. Sada već bivši predsednik domaćeg tima Faruk Koča je uleteo na teren i pesnicom udario glavnog sudiju Halila Melera koji je odmah pao na zemlju.