Kaljari

Od 0:3 do 4:3 na Sardiniji u 96. minutu: Kaljari i Frozinone odigrali meč sezone (VIDEO)

Kaljari i Frozinone su nam u okviru 10. kola Serije A pružili pravu fudbalsku poslasticu. Ekipa sa Sardinije gubila je čak 0:3, da bi od 72. minuta preokrenula sve i slavila sa 4:3.

Frozinone je poveo sa 3:0 golovima Matijasa Sulea u 23. i 37. minutu i Marka Brešijaninija u 49. minutu.

Inače, posle tog prvog gola Sulea, Kaljari je imao veliku priliku da izjednači, ali Marko Mankozu nije iskoristio penal u 30. minutu.

Kaljari je, ipak, u finišu meča uspeo da napravi čudo. Na taj način došao je do prve pobede u sezoni. Mrežu gostujućeg tima zatresli su Gaetano Oristanio u 72, Antoan Makumbu u 76. i Leonardo Pavoleti u 4. i 9. minutu nadoknade drugog poluvremena.