Glazer
Omri Glazer promašuje loptu i postiže autogol, Foto: Beta/AP Photo/Dave Thompson

Od heroja do tragičara: Glazer promašio loptu i dao autogol (VIDEO)

Od heroja do tragičara, stravična greška Omrija Glazera dovela Mančester siti do vođstva (2:1) 30 minuta pre kraja utakmice.

Heroj Crvene zvezde iz prvog poluvremena, momak koji je branio sve što je upućeno ka njegovom golu napravio je fatalnu grešku u 60. minutu.

Posle faula nad Nunjesom, lopti je prišao strelac gola iz 47-og minuta argentinac Hulijan Alvarez. Uputio je dobar centaršut ka Zvezdinom golu šampion sveta, ali svakako odbranjiv. Glazer je pokušao da “boksuje” loptu, Izraelac ju je promašio i ona je završila u golu crveno-belih.

Napominjemo da je Glazer nekoliko minuta pre ovog gola povredio desno rame, a upravo je tom rukom pokušao da “boksuje” loptu iz peterca. Zvezda je nakon prvog poluvremena i vođstva od 1:0 za samo 15 minuta primila dva gola.