Mihajlo Ilić sa saigračima iz mlade reprezentacije slavi gol protiv Azerbejdžana u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo

Orlići pobedom krenuli u borbu za EURO: Partizanov biser sa 2 gola srušio Azerbejdžan

Vreme je da se mlada reprezentacija Srbije vrati na stare puteve uspeha! “Orlići” su trijumfalno startovali u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo za igrače do 21. godine. Štoper Partizana, Mihajlo Ilić, je sa 2 gola srušio Azerbejdžan 2:0 u 1. kolu grupe F.

Pod vođstvo novog selektora Dušana Đorđevića mlada selekcija Srbije pokušava da se domogne završnog turnira 2025. godine posle nekoliko izuzetno neuspešnih prethodnih ciklusa.

Talentovani defanzivac je u samo sedam minuta dva puta tresao mrežu gostiju u Staroj Pazovi.

Najpre je pogodio u 19. minutu na asistenciju Mitra Ergelaša, a potom mu je asistirao Vladimir Lučić.

“Orlići” sledeću kvalifikacionu utakmicu igraju u 12. oktobra protiv Engleske, koja je prvak Evrope u ovom uzrastu.

Za taj meč bi mogli da dobiju još jedno pojačanje u timu u vidu igrača Bešiktaša, Ajtura Batura Komeča, koji je odlučio da u budućnosti nosi dres srpskog nacionalnog tima.