Majk Džejms; Foto: MN Press

Ovo će razbesneti Delije: Majk Džejms likovao dok je Zvezda primala golove u Monaku

Crvena zvezda je ove večeri u Monaku doživela novi debakl u Ligi šampiona, a radovali su se i košarkaši kluba iz Kneževine. Konkretno, njen najbolji član, Majk Džejms koji se oglasio tokom utakmice koju su crveno-beli fudbaleri izgubili rezultatom 5:1.

Američki šuter se oglasio tačno na poluvremenu, kada je bilo 2:1, a nakon gola za prednost “kneževa” koji je postigao Bril Embolo. Džejms je napisao njegovo ime sa nekoliko uzvičnika i tako proslavio ključni gol i prednost za kasniju “petardu” Monaka.

Upravo je taj gol slomio Zvezdu, koja u drugom poluvremenu nije bila ni blizu na nivou iz prvog. Primila je još tri gola, a mogla još pet, samo da je domaći tim bio malo koncentrisaniji u završnici.

Vilfrid Songo je postigao spektakularan gol u 53. minutu, Takumi Minamino je dao drugi u finišu, a u nadoknadi je sudbinu Zvezde zapečatio Magnes Akljuš.

Srpski tim sada ima sva tri poraza u Ligi šampiona, sa gol razlikom 2:11 i bez ikakvih izgleda da bude iole konkurentna velikanima iz “liga petice”. Sledeći rival biće joj Barselona, 6. novembra, na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu.