Ovo je definicija “pomračenja uma”! Golman odugovlačio u 29. minutu, pa dobio crveni karton (VIDEO)

Neverovatna scena viđena je u drugom kolu Čempionšipa! Na meču između Portsmuta i Lutona, golman povratnika u drugu ligu dobio je dva žuta kartona za samo 31. minut, pa je Luton ostao sa igračem manje.

Dešava se da golmani budu isključeni sa utakmice, nije ovo presedan u fudbalu. Ali, ipak danas smo prisustvovali ludoj sceni kada je Tomas Kaminski doživeo očigledno “pomračenje uma”.

On je prvo u 29. minutu dobio žuti karton zbog, pazite sad, odugvlačenja. Da, u 29. minutu drugog kola pri rezultatu 0:0 čovek je toliko trošio vreme da je sudija morao da mu pokaže karton. Samo dva minuta kasnije, Kaminski je naravio prekršaj za drugi žuti i automatski crveni karton.

LIVE SOCCERBET KVOTE: PORTSMUT- LUTON

On je u tom 31. minutu, slobodno možemo reći, bez razloga izleteo na 25-30 metara te karate udarcem oborio protivničkog igrača, iako su njegovi saigrači iz odbrane uspeli da se vrate na svoje pozicije. Kako bi bio siguran da će mu sudija pokazati crveni “razneo” je još jednog igrača domaće ekipe.

Poljak je tako potpuno opravdano za malo više od pola sata igre poslat na prevremeno kupanje. Luton je i pored toga uspeo da sačuva rezultat 0:0 do poluvremena.