Partizan pogodio sa pojačanjem: Mladi štoper golom na debiju najavio blistavu karijeru

Fudbaleri Partizana na odmor između dva poluvremena otišli su sa razlikom od dva gola (2:0) protiv ekipe IMT-a.

Prvi gol postigao je Ksander Severina u 24. minutu, dok je strelac drugog gola bio 19-godišnji Bojan Kovačević u prvom minutu nadoknade prvih 45. minuta. Kovačević je pre samo nekoliko dana zadužio boje Partizana, te je na svom debiju postigao prvi gol u svom novom-starom dresu.

Kovačević je poslednje pojačanje ekipe Partizana, igra na poziciji štopera. Mladi fudbaler je prošao mlađe selekcije Partizana i Čukaričkog, da bi za prvi tim sa Banovog brda odigrao 44 meča uz postignut jedan gol i jednu asistenciju.

Veliku nadu srpskog fudbala krasi visina(193cm) i igra glavom, međutim na debiju za prvi tim postigao je gol posle kornera ali nogom i na ovaj način najavio nadamo se blistavu karijeru.