Partizan više ustaje iz mrtvih nego bilo ko! Uzeli 10 od 16 bodova posle zaostatka

Partizan više ustaje iz mrtvih nego bilo ko! Ni Liverpul ne može da ih isprati

Svi znamo čuvene priče o germanskom mentalitetu, samo ih nismo dočekali da vidimo kod naših. Mada, crno-beli klub je na putu da to opovrgne. Partizan više ustaje iz mrtvih nego bilo ko! Uzeli 10 od 16 bodova posle zaostatka!

Čudna je ovo sezona za Partizan. U trećem po rangu evropskom takmičenju završili su učešće na sraman način od Nordšejalanda. Mada, izgleda da se iz toga i nešto pozitivno rodilo.

LIVERPUL IH PRATI, ALI JEDAN VIŠE BOD JE UZEO PARTIZAN

Crno-beli su ove sezone uzeli toliko bodova kada su bili u zaostatku, da se ne pamti njihova slična serija u Superligi.

Zanimljivo, Liverpul je 9 od 13 bodova ove sezone osvojio nakon što je bio u zaostatku, skoro kao Partizan.

Počelo je već na startu protiv TSC-a. U Bačkoj Topoli je domaćin poveo, a na kraju su crno-beli uzeli bod (3:3). Mogli su i tri da nisu primili pogodak u 90+6 minutu.

Ništa drugačije što se tiče uvodnog gola nije bilo ni u 3. kolu. Radnički iz Niša je poveo u Humskoj golom Save Petrova, da bi u poslednjih desetak minuta Partizan okrenuo i pobedio (2:1).

Da su igrači Igora Duljaja definitivno voljniji kada prime gol pokazalo se protiv IMT-a. U 56. minutu su bili u minusu dva gola, a na kraju slavili 3:2.

Poslednje “ustajanje iz mrtvih” desilo se prošlog vikenda kada su uspeli da nadoknade ponovo dva gola minusa i savladaju Radnik iz Surdulice u Beogradu (3:2).

Partizan u sledećem kolu gostuje u Pančevu protiv Železničara (petak). Videćemo da li će ponovo Partizan ustati iz mrtvih i osvojiti dodatne bodove.