Dejan Joveljić je postigao nova dva gola, Printscreen: X/@mls

Partizanovci Bogdan i Đorđe skakali do plafona dok je zvezdaš Joveljić cepao mrežu Dalasa 2 puta

Dejan Joveljić nastavio je da “teroriše” golmane u MLS i potvrdio fantastičnu formu, te da je nepravedno izostavljen makar sa šireg spiska kandidata za Evropsko prvenstvo.

U protekloj noći, napadač je sa 2 gola doneo pobedu Los Anđeles Galaksiju protiv Dalasa 3:1.

Već u 4. minutu je pogodio za 1:0, na dodavanje Gabrijela Peca koji je obavio veći deo posla u ovoj akciji.

U drugom poluvremenu je bio siguran izvođač sa penala čime je duplirao prednost svog tima.

Trijumf je potvrdio na kraju nekada veliki talenat Barselone, Riki Puig.

Joveljić je ove sezone postigao 9 golova u 14 mečeva koje je odigrao.

Inače, interesantno je da su bivšeg igrača Crvene zvezde sa tribina bodrila dvojica partizanovaca. Kapiten reprezentacije Srbije, Bogdan Bogdanović, je bio na utakmici zajedno sa Đorđijem Jovanovićem, koji je i dalje pod ugovorom s Partizanom, a prethodnu sezonu je bio na pozajmici u Ontario Klipersima.

Printscreen: Instagram/maksimarsic