Milan Pavkov i Dejan Stanković
Nervozan: Milan Pavkov (Foto: MN press)

Piksi video cirkus na Karađorđu: Navijači Voše psovali Pavkova zbog Zvezde, on im uzvratio

Derbi Superlige na Karađorđu između Vojvodine i Čukaričkog i remi (1:1) obeležio je Milan Pavkov. Ne golom, kako se to obično dešava, već reakcijom prilikom izlaska iz igre u 69. minutu prema domaćoj publici koja ga je psovala.

Jedan šut van okvira gola, mnoštvo izgubljenih duela i bleda partija, bilo je sve što je pokazao na ovom meču, pa ga je trener zamenio sredinom drugog poluvremena.

Dok je izlazio iz igre, sa zapada Karađorđa zaorilo se: “P***o ciganska” kao aluzija na krijeru u Crvenoj zvezdi. Pre toga Pavkov je nosio i dres Vojvodine.

Iskusni napadač je teško podneo ove uvrede, mahao rukama i pokazivao kao da hoće da se obračuna sa nekim, ali ga je trener Goran Stanić smirio i smestio na klupu za rezerve.

Posle meča, fudbaleri Vojvodine nezadovoljni suđenjem, okružili su glavnog sudiju Aleksandra Živkovića, zbog čega je nastao potpuni metež. Jedan od najnervoznijih bio je neko od pomoćnih trenera Novosađana, koji je na kraju dobio crveni karton.

Inače, utakmici na Karađorđu je prisustvovao i selektor Srbije Dragan Stojković Piksi, koji je mogao da vidi i ovaj cirkus, pored dva gola.