haos na kupu nacija

Potpuni haos na Kupu nacija: Fudbaler se molio, suparnički selektor ga prekinuo – tuča se nastavila i u tunelu (VIDEO)

Utakmicu 2. kola grupne faze na afričkom Kupu nacija odigrale su reprezentacije Maroka i Konga, a pobednika nije bilo – 1:1.

Samo otvaranje meča donelo je veliku priliku za Maroko. Jusef En Nesiri je bio u prilici, ali je golman Konga odbranio. Četiri minuta kasnije Maroko vodi. Hakimi je nakon kornera proverio Mpasi-Nzau i doneo prednost svom timu.

Fudbaleri Maroka tražili su penal u 34. minutu meča, ali se sudija nije oglasio. Tri minuta kasnije, Kongo traži penal.

Posle konsultacija sa VAR prostorijom, sudija je pokazao na belu tačku i Kongo je imao priliku da izjednači.

Odgovornost je preuzeo Sedrik Bakambu, ali nije bio precizan, a Maroko je posle prvog poluvremena imao prednost od 1:0.

U drugom poluvremenu se praktično ništa ozbiljno nije desilo sve do 76. minuta, kada je Kongo izjednačio. Silas je primio loptu u šesnaestercu i majstorski udario za izjednačenje na ovom meču.