Predsednik Ankaragučua je nokautirao sudiju sa FIFA oznakom, Printscreen: Twitter/@ajansspor

Predsednik kluba nokautirao sudiju: Neviđene scene u Turskoj

Opšti haos nastao je po završetku meča turske Superlige između Ankaragučua i Rizea. Predsednik domaćeg tima je udario glavnog sudiju Halila Umuta Melera.

Utakmica je završena nerešeno 1:1, a gosti su stigli do izjednačujućeg gola u 97. minutu preko Adolfa Gaiča.

To je bila samo kap koja je prelila čašu kod Faruka Kodže, prvog čoveka domaćeg tima. On je bio besan zbog brojnih sudijskih odluka. Od poništenog gola Soua u prvom poluvremenu, pa do drugog žutog koji je isti igrač dobio u drugom.

Zato je nasrnuo na arbitra sa FIFA oznakom po završetku meča i koliko se vidi udario ga sigurno jednom. Sudija je pao i nastala je velika gužva. Uleteli su ljudi i igrači iz oba kluba.