Manchester City's Erling Haaland, centre tries to score during an English Premier League soccer match between Manchester City and Manchester United at the Etihad Stadium in Manchester, England, Sunday, March 3, 2024. (AP Photo/Dave Thompson)
Nestvaran promašaj Halanda (Foto: Beta/AP Photo/Dave Thompson)

Promašaj karijere Erlinga Halanda! Norvežanin na stubu srama u velikom derbiju Mančestera (VIDEO)

U toku je veliki derbi Mančestera u kome, šokantno, Junajted posle prvih 45 minuta vodi protiv domaćeg Sitija na “Etihadu”. Rezultat od 1:0 doneo je Markus Rašford već u osmom minutu, nakon čega smo gledali silovite napade “građana”.

Ali i promašaje kojima nije mogao da se načudi Pep Gvardiola. Posebno onom koji je imao Erling Haland u završnici prvog dela susreta. Norvežaninu se, naime, dogodio promašaj karijere!

Prelepu akciju i prebačenu loptu na drugu stranu glavom je na peterac spustio Fil Foden. Tačno na nogu Halanda koji je sa dva metra trebalo da ubaci loptu u praznu mrežu. Međutim… Lansirao ju je preko gola, na zaprepašćenje celog stadiona i svih nas kraj malih TV ekrana.

iz 100 pokušaja, ovo će u 99 slučajeva biti gol, ali ne i u gradskom derbiju. Pogledajte: