Neverovatna šansa koju nije iskoristio Šerif Endijaje, Printscreen: Youtube/Arena Sport TV

Promašaji zbog kojih zvezdaši psuju Endijajea: Pogledajte iz kojih situacija nije mogao da postigne gol

Crvena zvezda gubi od Jang Bojsa 1:0 u odlučujućem meču za 3. mesto u grupi Lige šampiona koje vodi u 1/16 finala Lige Evrope.

A zašto je rezultat takav je najveća krivica napadača Šerifa Endijajea, ili kako su ga već na društvenim mrežama prekrstili u “Nedaje”.

U prvi pet minuta utakmice u Bernu imao je čak dve zicer prilike da zatrese mrežu domaćina. Pogotovo je prva bila idealna, kada su crveno-beli iskoristili upravo slabost u igri golmana Raćiopija o kojoj smo pisali.

Međutim, umesto u nebranjeni deo, Endijaje je šutirao direktno u čuvara mreže “mladih momaka”.

KVOTE UŽIVO >>>>> JANG BOJS – CRVENA ZVEZDA

Samo 2 minuta kasnije se našao ponovo u fenomenalnoj šansi kada je Hvang centrirao, a Endijaje neometan glavom je loše udario loptu.