Slavlje Makse i saigrača (Foto; Printscreen/Reddit)

Proradio “Inijesta s Drine”: Srbin ponovo strelac za Hetafe (VIDEO)

Nemanja Maksimović postigao je treći pogodak u ovoj sezoni. Hetafe je posle velike borbe stigao do boda na gostovanju u Viljarealu (1:1), a vodeći pogodak za goste postigao je reprezentatvac Srbije.

Sjajno je popualrni “Inijesta s Drine” ispratio centaršut Grinvuda i odbijenu loptu u 24. minutu, zatim natrčao na nju i smestio je iza leđa nemoćnog golmana Jorgensena.

Pre ovog gola Maksimović je dva puta pogađao mrežu Osasune ove sezone i to jednom u Madridu, a jednom u Pamploni.

Pogodak Maksimovića pogledajte OVDE.

Hetafe na kraju nije uspeo da sačuva prednost. Iskusni defanzivac Alberto Moreno pogodio je mrežu gostiju u 51. minutu i sačuvao bod popularnoj “Žutoj podmornici”.

Hetafe posle ovog remija ostaje na poziciji broj deset, dok je Viljareal 13. na tabeli.