Rade Krunić
Rade Krunić (Foto: MN Press)

Rade Krunić “precrtan” u reprezentaciji: Selektoru zasmetali kiksevi protiv Benfike?

Vezista Crvene zvezde Rade Krunić nije pozvan na sledeće okupljanje reprezentacije Bosne i Hercegovine za utakmice Lige nacija protiv Nemačke (11. oktobra) i Mađarske (14. oktobra).

Selektor Sergej Barbarez odlučio je da “precrta” ime iskusnog veziste koji je bio u sastavu BiH za mečeve protiv Holandije (2:5) i Mađarske (0:0) u septembru.

Rade Krunić je ovog leta prešao iz Fenerbahčea u Crvenu zvezdu, a trenutno je sa ekipom Vladana Milojevića u Milanu, na gostovanju Interu u Ligi šampiona koje je na programu u utorak od 21 čas.

SOCCERBET KVOTE ZA MEČ INTER – CRVENA ZVEZDA

Iskusni vezista igra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine od leta 2016. godine i u njenom dresu je nastupio na 34 utakmice i dao četiri gola.

U septembru je odigrao 45 minuta protiv Holandije, a onda je na gostovanju Mađarskoj presedeo ceo meč Lige nacija, u kojoj selekcija BiH trenutno zauzima poslednje mesto na tabeli Grupe 3.

Krunić se nije proslavio na meču prvog kola Lige šampiona protiv Benfike (1:2) kada je u prvom poluvremenu bio kriv za oba gola koje su Portugalci dali na Marakani i kasnije stigli do pobede. Moguće je da je ta partija uticala na Barbareza da mu uskrati poziv.