Radnički u završnici izvukao bod iz Novog Sada: Vojvodina “prosula” dva gola sjajnog Nigerijca (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog 1923Vojvodine remizirali su rezultatom 2:2 u poslednjem meču petog kola Superlige Srbije

Vojvodina je imala dva gola prednosti pošto je dva pogotka postigao Bamidele, ali su Ortiz i Vidosavljević iz penala uspeli da postave konačnih 2:2.

Vojvodina je vodila golovima Delea, koji je bio strelac u petom i 23. minutu.

Ekipa iz Kragujevca smanjila je u 40. minutu kada je gol postigao Dilan Ortis, a bod joj je obezbedio Milutin Vidosavljević u 84. minutu iz jedanaesterca.

Radnički je 11. na tabeli sa četiri boda, a Vojvodina ima isti broj bodova na 12. mestu. Obe ekipe odigrale su po četiri utakmice. Ipak, primećuje se da ekipa Radničkog ne izgleda sjajno kao na kraju prethodne sezone, mnogi navijači za to krive utyakmice u Evropi.

U sledećem kolu Radnički 1923 će igrati na gostujućem terenu protiv OFK Beograda, a Vojvodina će dočekati Napredak.