Rajković
Printscreen: streamin.me/v/27fd531d

Rajković primio četiri gola: Paradama ulepšao fenomenalne golove

Atletik Bilbao savladao je na domaćem terenu ekip Majorke rezultatom 4:0 u okviru 23. kola španske La lige. Ovo je prva utakmica u kolu, a za poraženi tim branio je Srbin Predrag Rajković.

Rajković je na ovom meču imao priliku iz prvog reda da gleda dva fantastična gola Jurija Berčičea.

Već u trećem minutu nakon centaršuta Nika Vilijamsa, Berčiče je bez gledanja ka golu digao nogu i fantastično prebacio Rajkovića.

Srbin je paradom ulepšao pogodak.

Drugi gol na utakmici postigao je takođe Berčiče i to ponovo posle prekida ovaj put posle kornera i prelepe kombinacije. Ponovo je sve na prvu bilo, korner je u 16. minutu izveo Niko Vilijams do Guruzete koji je samo pipnuo loptu i fantastično je prebacio do Berčičea.

Juri je uhvatio loptu na volej i postigao za samo 13 minuta drugi neverovatan gol. Rajković je ponovo paradom ulepšao već lep gol.

Da ne bude da samo kudimo Rajkovića, bez obzira na tri primljena gola Predrag je bio jedan od najboljih pojedinaca svog tima, a istakao se i u nekoliko situacija fantastičnim odbranama.

Treći gol postigao je Guruzeta u 62. minutu, a četvrti delo je Ikara Muniaina u 89.

Bilbao je peti na tabeli lige sa 45 bodova, dok Majorka zauzima 15. poziciju sa 20.